مقالات ISI خرید استقراضی/ تملک اهرمی : 78 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
تملک اهرمی، یا خرید استقراضی، هرگاه شرکتی سهام عمده یا دارایی‌های شرکت دیگر را از طریق دریافت وام و استقراض، تصاحب کند و برای بازپرداخت وام‌های گرفته شده، دارایی‌های تصاحب شده را، در گرو یا رهن قرار دهد. در این روش شرکت سرمایه‌گذار تمام سهام عادی یک واحد انتفاعی دیگر را تصاحب می‌کند. پس از تحصیل، کل دارایی شرکت قدیم به شرکت جدید واگذار می‌شود و بخش اعظم سرمایه شرکت جدید نوعی بدهی است، از این رو به آن روش اهرمی می‌گویند. سرمایه اندک شرکت جدید توسط گروه کوچکی از سهام‌داران قبلی شرکت قدیم که معمولا مدیران بوده‌اند، (تملک مدیریت) تامین می‌شود. خرید اهرمی وقتی انجام می‌شود، که گروه کوچکی، مبادرت به گرفتن وام برای تأمین مالی خرید سهام مورد نظر می‌کند. وام دریافتی مزبور نهایتاً از محل نقدینهٔ ایجاد شده از عملیات شرکت تحصیل شده یا فروش دارایی‌های آن بازپرداخت می‌شود.
در این صفحه، تعداد 78 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع خرید استقراضی/ تملک اهرمی آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.