مقالات ISI توزیع ثروت : 108 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
توزیع ثروت یکی از مسایلی است که همه نظام های اقتصادی موجود با آن روبروست. هر نظام اقتصادی باید مشخص کند کالاها و خدمات برای که تولید می‏ گردد. آیا ثروت باید براساس سهم کار در تولید توزیع گردد یا براساس نیاز؟ سهم کار در تولید یا نیاز را چگونه می‏شود سنجید؟ آیا توزیع ثروت از آنچه که هست باید برابرتر یا نابرابرتر باشد؟ چند درصد از ثروت کل جامعه را باید به دستمزدها اختصاص داد؟ به طور کلی سؤال اساسی این است: ثروت چگونه به دست می ‏آید؟ آیا این ثروت از طریق پاداش بازار نسبت به سهم کار در تولید است یا از طریق معیارهای مختلف رفاهی که به وسیله دولت اعمال می‏ شود و بیشتر در مسیر رفع نیاز افراد جامعه می ‏باشد؟
در این صفحه، تعداد 108 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع توزیع ثروت آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.