مقالات ISIسیستم پرداخت : 108 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
سیستم پرداخت به سیستمی اطلاق می شود که برای تسویه معاملات مالی از طریق انتقال ارزش پولی بکار گرفته شود این سیستم پرداخت شامل موسسات، ابزار، مردم، قوانین، رویه ها، استانداردها و فن آوری است که چنین مبادله ای را ممکن می سازند. نوع متداول سیستم پرداخت شبکه عملیاتی است که حساب های بانکی را به هم مرتبط می سازد و امکان مبادلات پولی را با استفاده از سپرده های بانکی فراهم می کند.
در این صفحه، تعداد 108 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع سیستم پرداخت آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله

Patient-perceived responsiveness of primary care systems across Europe and the relationship with the health expenditure and remuneration systems of primary care doctors