مقالات ISIسیاست اعتباری : 92 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
بانکها همانند سایر سازمانهای دولتی و خصوصی و متاثر از سیاستها و خطی مشی های دولتی و عمومی و بر اساس آخرین الزامات قانونی و مسایل درون سازمانی اقدام به تدوین سیاستها و خط مشی می نمایند که در این رهگذر آنچه که در بخش اعتبارات صورت می گیرد سیاستها و خط مشی های اعتباری نامیده می شود. به بیان دیگر جمع آوری و مصرف بهینه منابع ایجاب می کند که هر بانک برای فروش و ارائه محصول اصلی خود یعنی منابع مالی و اعتبارات، همواره برنامه ها و خط مشی مشخص کوتاه مدت و با هدف گذاری شفاف برای نیل به سودآوری و به طریق اولی حفظ منافع سپرده گذاران، تدوین و به اجرا گذارد.
در این صفحه، تعداد 92 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع سیاست اعتباری آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله

Joint pricing and inventory model for deteriorating items with expiration dates and partial backlogging under two-level partial trade credits in supply chain