مقالات ISI سیاست اعتباری : 92 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
بانکها همانند سایر سازمانهای دولتی و خصوصی و متاثر از سیاستها و خطی مشی های دولتی و عمومی و بر اساس آخرین الزامات قانونی و مسایل درون سازمانی اقدام به تدوین سیاستها و خط مشی می نمایند که در این رهگذر آنچه که در بخش اعتبارات صورت می گیرد سیاستها و خط مشی های اعتباری نامیده می شود. به بیان دیگر جمع آوری و مصرف بهینه منابع ایجاب می کند که هر بانک برای فروش و ارائه محصول اصلی خود یعنی منابع مالی و اعتبارات، همواره برنامه ها و خط مشی مشخص کوتاه مدت و با هدف گذاری شفاف برای نیل به سودآوری و به طریق اولی حفظ منافع سپرده گذاران، تدوین و به اجرا گذارد.
در این صفحه، تعداد 92 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع سیاست اعتباری آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.

Joint pricing and inventory model for deteriorating items with expiration dates and partial backlogging under two-level partial trade credits in supply chain