مقالات ISIاصلاح مالیاتی : 184 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
انگیزه اصلی‌ در وضع‌ مالیات ها در کشورهای‌ در حال‌ توسعه‌ ، تأمین‌ مالی‌ بخش‌ عمومی‌ و کمک‌ به‌ اجرای‌ اهداف‌ اقتصادی‌ عمومی ‌ و خدمات‌ اجتماعی‌ است‌. انگیزه‌های‌ دیگر در وضع‌ مالیات ها، توزیع‌ مجدد درآمدها و تصحیح‌ عدم‌ تعادل‌ در بازار است‌. سطح‌ معینی‌ از مالیات‌ برای‌ نیل‌ به‌ این‌ اهداف‌ لازم‌ است‌، ولی‌ مالیات ها هموراه‌ با هزینه‌هایی‌ ازقبیل‌ هزینه‌های‌ مستقیم‌ اداره‌ و اجرای‌ مالیات‌ و هزینه‌های‌ غیر مستقیم‌ مرتبط‌ با عدم‌ تخصیص‌ مطلوب‌ منابع‌ و درنتیجه‌ با چگونگی‌ توزیع‌ درآمد مواجه‌ است‌. اصلاح‌ و تغییر فرم‌ مالیاتی‌ اغلب به‌ عنوان‌ جزیی‌ از تغییرات‌ وسیع‌ تر درقلب‌ و مرکز برنامه‌های‌ تعدیل‌ و ثبات‌ اقتصادی‌ بسیاری‌ از کشورهای‌ در حال‌ توسعه‌ انجام‌ می‌پذیرد.
در این صفحه، تعداد 184 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع اصلاح مالیاتی آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله

Techno-economic assessment of hydrogen production based on dual fluidized bed biomass steam gasification, biogas steam reforming, and alkaline water electrolysis processes