مقالات ISIپدیده گریز از بانک‌ها : 123 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
با از دست رفتن سرمایه، یا راکد شدن آن در جریان فرآیند ورشکستگی بانک ها و موسسات مالی مشتریان شروع به خروج سرمایه‌ها و اصلاح موقعیت‌شان می کنند که این پدیده را گریز از بانک‌ها (bank run) می نامند.
در این صفحه، تعداد 123 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع پدیده گریز از بانک‌ها آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله

Breaking Ground: Unearthing the Potential of High-resolution, Remote-sensing Soil Data in Understanding Agricultural Profits and Technology Use in Sub-Saharan Africa

Simulating bank erosion over an extended natural sinuous river reach using a universal slope stability algorithm coupled with a morphodynamic model