دانلود مقاله ISI انگلیسی شماره 77652 + ترجمه فارسی
ترجمه فارسی عنوان مقاله

چگونه یک ساعت می تواند میزان درد شما را تغییر دهد؟ توهم طول مدت و درک درد

عنوان انگلیسی
How a clock can change your pain? The illusion of duration and pain perception
کد مقاله سال انتشار تعداد صفحات مقاله انگلیسی ترجمه فارسی
77652 2011 5 صفحه PDF 10 صفحه WORD
دانلود فوری مقاله + ترجمه آماده
پس از پرداخت، فوراً می توانید مقاله را دانلود فرمایید.
منبع

Publisher : Elsevier - Science Direct (الزویر - ساینس دایرکت)

Journal : PAIN®, Volume 152, Issue 1, January 2011, Pages 230–234

فهرست مطالب ترجمه فارسی
چکیده

کلید واژه ها

1. مقدمه

2. روش ها

2.1 شركت كنندگان

2.2 وظیفه و روش

2.3 درک زمان

شکل 1. طراحی تجربی. در 2 شرایط، ساعت با شکلک برای 2 ثانیه مطابق با تاخیر برای درجه حرارت برای رسیدن به شرایط پایا، سپس موقعیت عقربه اول در ساعت برای 6 ثانیه ارائه شد. 

2.4. تجزیه و تحلیل آماری

3. نتایج

3.1 مطالعه اصلی، مدت 30 ثانیه

3.2 مطالعه تکمیلی: جلسات بی رنگ، مدت زمان 25 ثانیه

شکل 2 (A) مطالعه اصلی. میانگین امتیازات درد از 36 نفر در 2 جلسه در 2 شرایط بدست آمد. 

3.3. مطالعه تکمیلی: جلسات بی رنگ، مدت 15 سال

3.4. درک زمان

4. بحث
ترجمه کلمات کلیدی
درد، درک زمان؛ خطای حسی؛ تحریک حرارتی
کلمات کلیدی انگلیسی
Pain; Time perception; Illusion; Thermal stimulation
ترجمه چکیده
شدت درد تجربی وابسته به مدت زمان تحریک است. با این حال، معلوم نیست که آیا این اثر عمدتا به دلیل مدت زمان واقعی محرک ایجاد می شود یا به طور قابل توجهی تحت تأثیر ادراک موضوع زمان محرک قرار می گیرد. در مطالعه حاضر، این مسئله با گمراه کردن ادراک طول مدت درد در یک جمعیت 36 نفره داوطلب سالم تحریک شده با یک ترمودوس مورد بررسی قرار گرفت. برای این منظور، زمان توسط یک ساعت با دسته های چرخشی نشان داده شد که در آن تفاوت های نامطلوب در چرخش سرعت معرفی شده بود. بنابراین، افراد در 2 شرایط مقایسه ای قرار گرفتند که در آن زمان دستکاری شد تا توهم طولانی یا کوتاه مدت محرک دردناک را ایجاد کند. در شرایط اول (ساعت " با طول زمانی کامل")، به شرکت کنندگان گفته شد که درد به مدت یک دوران کامل عقربه ساعت ادامه پیدا می کند، در حالی که در شرایط دوم (ساعت 'مدت زمان کوتاه' ')، دوره ی چرخش ساعت 25 درصد کاهش یافت. اگر چه شدت و مدت زمان واقعی تحریک در هر دو شرایط یکسان بود، شدت درد، زمانی که ادراک زمان توسط گمراه کننده با زمان دستکاری شده کوتاه می شد، به طور قابل توجهی کاهش میافت. این مطالعه نشان می دهد که مدت زمان درک یک تحریک خطرناک ممکن است بر شدت درک درد تاثیر بگذارد. _ 2010 انجمن بین المللی مطالعه درد. منتشر شده توسط Elsevier B.V. کلیه حقوق محفوظ است.
ترجمه مقدمه
مطالعات تجربی در مورد درد به طور کلی تحریک کننده های دردناک حاد (یعنی وقایع کوتاه) را به داوطلبان معمولی تحویل می دهند. به طور مستقیم، منطقی است که مدت درد می تواند بر شدت ادراک درد تاثیر بگذارد، به این معنا که هر چه مدت زمان تحریک درد بیشتر باشد، درک درد نیز بیشتر است. با دستکاری زمان نمایش در داوطلبان معمولی در طول تحریک درد، مطالعه ما با هدف بررسی بعد زمان به عنوان بخشی از درک درد است. تأثیر زمینه های مختلف بر شدت درد قبلا مورد بررسی قرار گرفته است. عاطفه (به عنوان مثال، دیدن تصاویر ناخوشایند در هنگام محرک های دردناک) درد را افزایش می دهد [12] و آستانه درد را کاهش میدهد [19]، در حالی که منحرف کردن موضوع از درد با یک کار شناختی، درد را کاهش می دهد [21،31] . اضطراب [24] و پیش بینی درد، به ویژه برای محرک های مورد انتظار [27] همچنین شدت درد را افزایش میدهد. فقط چند مطالعه روابط بین ادراک درد و زمان را بررسی کرده است. به طور کلی تصریح شده است که محرک های طولانی مدت دردناک تر از محرک های کوتاه مدت در دمای بالا درک می شوند [18]. آنچه که نشان داده شده است این است که ادراک زمان برای افراد تحت تاثیر ناچیز برآورد میشود [13،16،28] و استراتژی های مقابله ای درد با یکپارچه سازی اطلاعات زمانی در کودکان می تواند به کاهش درد کمک کند [6]، اما معکوس آن (یعنی اثر درک زمان بر شدت درد) تاکنون مورد بررسی قرار نگرفته است. ادراک زمان به منظور شامل شدن اطلاعات متنی شناخته شده است، و برآورد طول مدت برای تکیه بر، به عنوان مثال، اندازه محرک [34]، سرعت [17]، اطلاعات بصری [14،15]، اطلاعات شنوایی [9]، و یا تعامل بین روش ها [33] شناخته شده است. ادراک ذهنی از زمان نیز می تواند توسط محتوای هیجانی [10،19] و توجه [5،16،30] تحریف شود؛ ما از این خواص برای تغییر مدت زمان ذهنی تحریکات دردناک استفاده کردیم. در مطالعه حاضر، ما بررسی کردیم که چگونه ادراک زمان ممکن است بر شدت درد درک شده تاثیر بگذارد: و از یک گزاره گمراه کننده زمان، شرکت کنندگان در دو شرایط مختلف، نسبت به مدت تحرک هایی توسط ترمود گرما در پای چپ یا در دست چپ، استفاده کردیم. در مقایسه با یک زمینه کنترلی که در آن افراد تحریک ناخوشایند 'کامل' دریافت میکنند، زمینه دوم که در آن افراد متقاعد شده بودند که تحریک "کوتاه '' را دریافت میکنند موفق به تعدیل (به حداقل رساندن) درک درد بود. در اینجا جزئیات این آزمایش را نشان می دهیم که نشان می دهد متقاعد شدن به اینکه شما برای مدت کوتاهی رنج می برید، شدت درد را کاهش می دهد.
پیش نمایش مقاله
پیش نمایش مقاله  چگونه یک ساعت می تواند میزان درد شما را تغییر دهد؟ توهم طول مدت و درک درد

چکیده انگلیسی

The intensity of experimental pain is known to be dependent on stimulation duration. However, it remains unknown whether this effect arises largely from the actual stimulus duration or is substantially influenced by the subject’s perception of the stimulus duration. In the present study, we questioned this issue by misleading the perception of the duration of pain in a population of 36 healthy volunteers stimulated with a thermode. To this aim, time was signified by a clock with rotating hands in which imperceptible differences in speed rotation had been introduced. Subjects were therefore immersed in 2 comparative conditions in which time was manipulated to provide the illusion of either long or short duration of the painful stimulus. In a first condition (“full-length” clock), participants were instructed that pain would last for a complete revolution of the clock’s hands, whereas in the second condition (“shortened” clock), revolution was reduced by 25%. Although the intensity and the real duration of stimulation were identical in both conditions, the intensity of pain was significantly reduced when the perception of time was misleadingly shortened by the manipulated clock. This study suggests that the perceived duration of a noxious stimulation may influence the perceived intensity of pain.

دانلود فوری مقاله + ترجمه آماده
پس از پرداخت، فوراً می توانید مقاله را دانلود فرمایید.