مقالات ISI بازارهای امنیتی : 103 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
بازارهای امنیتی اوراق بهادار بخشی از بازار مالی گسترده تر هستند که در آن اوراق بهادار را می توان بین عناصر یک اقتصاد، بر اساس عرضه و تقاضا خرید و فروش کرد. بازارهای اوراق بهادار را می توان به دو سطح تقسیم می شود. بازارهای اولیه، که در آن اوراق بهادار جدید صادر می شوند و بازار ثانویه که در آن اوراق بهادار موجود را می توان خرید و فروش کرد. بازار اوراق بهادار در اقتصاد برای جذب سرمایه جدید، انتقال دارایی های واقعی به دارایی های مالی، تعیین قیمت جهت تعدیل عرضه و تقاضا و ارائه وسیله ای برای سرمایه گذاری پول بصورت کوتاه مدت و بلندمدت مورد استفاده قرار می گیرد.
در این صفحه، تعداد 103 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع بازارهای امنیتی آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.