مقالات ISIبازارهای امنیتی : 103 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
بازارهای امنیتی اوراق بهادار بخشی از بازار مالی گسترده تر هستند که در آن اوراق بهادار را می توان بین عناصر یک اقتصاد، بر اساس عرضه و تقاضا خرید و فروش کرد. بازارهای اوراق بهادار را می توان به دو سطح تقسیم می شود. بازارهای اولیه، که در آن اوراق بهادار جدید صادر می شوند و بازار ثانویه که در آن اوراق بهادار موجود را می توان خرید و فروش کرد. بازار اوراق بهادار در اقتصاد برای جذب سرمایه جدید، انتقال دارایی های واقعی به دارایی های مالی، تعیین قیمت جهت تعدیل عرضه و تقاضا و ارائه وسیله ای برای سرمایه گذاری پول بصورت کوتاه مدت و بلندمدت مورد استفاده قرار می گیرد.
در این صفحه، تعداد 103 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع بازارهای امنیتی آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله