مقالات ISIسیستم های توزیع : 104 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
هدف از تولید سیستم توزیع هوشمند، انجام بهترین تخصیص برای کامیونهای حمل کالاهای توزیع شونده و ارائه بهترین مسیر به این ادوات می‌باشد، بطوریکه این عملیات منجر به کاهش چشمگیر مصرف انرژی در ناوگان حمل و نقل شده و نظارت بر رانندگان و عوامل توزیع را میسر نموده و خطای افراد را تا حدود زیادی کاهش می‌دهد. با ایجاد یک ارتباط دائم بین خرده‌فروش و شرکت توزیع کننده ، نیاز به حضور دائم بازاریاب را به حضور با فاصله های بیشتر کاهش می‌دهد. طور کلی مزایای سیستم های توریع را می توان اینگونه برشمرد: صرفه جویی کلان در مصرف سوخت (سهم سیستم توزیع)، وحدت رویه و کنترل بازار (قیمت، انبارگردانی ،..) ، افزایش قابل توجه در سرعت عرضه کالا و یکنواختی توزیع، کاهش چشمگیر هزینه شرکتها در توزیع و بالطبع کاهش قیمت تمام شده کالا، بالارفتن سطح اگاهی عمومی از کالاهای موجود در بازار و درنتیجه افزایش فروش شرکتها، مانیتورینگ تمام عوامل توزیع و بالطبع کاهش خطای انسانی و ایجاد یکی از بزرگترین قطبهای کار، خرید و گردشگری در کشور.
در این صفحه، تعداد 104 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع سیستم های توزیع آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله