مقالات ISI مسئله پسر روزنامه فروش : 72 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
امروزه بسیاری از کسب و کارهای نیمه کوچک و متوسط به فروش مواد یکبار تولید یا فاسد شدنی میپردازند و شرکتهایی که کالا یا خدمات فاسدشدنی ارائه می کنند، اغلب با این مشکل روبه رو هستند که چگونه ظرفیت ثابتی از محصول را طی یک افق زمانی مشخص به فروش برسانند. در بسیاری از موارد، اگر محصول تنها به یک قیمت فروخته شود، معمولا تنها طیف خاصی از مشتریان را به خود جذب می کند که شاید برای فروختن کل موجودی فاسدشدنی کافی نباشد. پس بیشینه نمودن سود حاصل از فروش ظرفیت محدودی از یک محصول فاسدشدنی، در طی یک افق مشخص زمانی، از طریق فروش هر واحد محصول، به مشتری مناسب در زمان مناسب و با قیمت مناسب از اهمیت فراوانی برخوردار است و بررسی عواملی مانند میزان موجودی، تقاضا و میزان اعتماد طرفین و ... می تواند کمک دهنده باشد. مساله احتمالی یک دوره ای که به عنوان مساله روزنامه فروش نیز شناخته می شود تعیین مقدار سفارش جهت حداکثر کردن سود یا کمینه کردن هزینه در یک دوره با تقاضای احتمالی است.
در این صفحه، تعداد 72 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع مسئله پسر روزنامه فروش آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.