مقالات ISI پیمان سرمایه گذاری دو طرفه : 28 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
معاهدات دوجانبه از دیرباز بمنظور حمایت از منافع تجاری وجود داشته است. اسلاف معاهدات دوجانبه سرمایه گذاری معاصر، معاهدات مودت، بازرگانی و دریانوردی هستند که از قرن نوزدهم منعقد شده اند. در واقع تجربه ای که بدنبال معاهدات مودت به دست آمده است، تنظیم و انعقاد معاهدات دوجانبه سرمایه گذاری را شکل داده است. معاهدات دوجانبه سرمایه گذاری پدیده نسبتا جدیدی در عرصه سرمایه گذاری بین المللی است. این معاهدات قواعدی را بوجود می آورند که براساس آنها، سرمایه گذاری اتباع دو دولت طرف معاهده، در کشور دیگر مورد حمایت واقع شود.
در این صفحه، تعداد 28 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع پیمان سرمایه گذاری دو طرفه آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.