مقالات ISI رفتار خرید : 94 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
خرید کردن فرایندی است که فقط مرحله عملی را شامل نمی شود، بلکه خرید مرحله نهایی این جریان است. رفتار خرید شما شامل مراحل تصمیم گیری برای خرید و سپس عمل به خرید و استفاده از محصول خریداری شده است. مراحل رفتار خرید عبارتند از : اول احساس نیاز به چیزی؛ دوم جست و جوی اطلاعات: در این مرحله شما از اطلاعات شخصی خودتان و یا منبع بیرونی مانند دوستان و آگهی های تبلیغاتی به دنبال جایی و یا چیزی برای ارضای نیازتان می گردید. مثلا از دوست تان درباره کیفیت یک کالا، یا فروشگاهی که از بقیه مهم تر است سوال می کنید. سوم ارزیابی گزینه های پیش رو: حال که اطلاعات لازم را به دست آوردید، نوبت بررسی گزینه هاست. مرحله چهارم تصمیم به خرید: در این مرحله ارزیابی های لازم را در مورد گزینه خریدتان انجام داده اید. مرحله پنجم خرید کردن: بین این مرحله و مرحله تصمیم ممکن است مدتی فاصله وجود داشته باشد یا بلافاصله اقدام به خرید کنید. و مرحله آخر پس از خرید: یا از آن رضایت دارید یا مردد هستید که آیا بهترین تصمیم را گرفته بودید یا خیر؟
در این صفحه، تعداد 94 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع رفتار خرید آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.