مقالات ISI بازارهای لحظه ای : 121 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
بازار معاملات لحظه ای و یا بازار نقدی یک بازار عمومی مالی است که در آن داد و ستد ابزارهای مالی یا کالا بصورت تحویل فوری انجام می شود. این نوع بازار درست نقطه مقابل بازارهای معاملات اتی است، در بازار معاملات لحظه ای، حل و فصل معمالات در بازه زمانی t) + 2 ) روز کاری اتفاق می افتد، به عنوان مثال، تحویل پول نقد و کالا باید پس از دو روز کاری از تاریخ معامله انجام می شود.
در این صفحه، تعداد 121 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع بازارهای لحظه ای آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.

Is there a sweet spot in ethical trade? A critical appraisal of the potential for aligning buyer, supplier and worker interests in global production networks