مقالات ISI اطلاعات نامتقارن : 183 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
اطلاعات نامتقارن وقتی اتفاق می افتد که معامله گر، در یک طرف بازار، به اطلاعاتی دسترسی دارد که معامله گر در طرف دیگر بازار، به آن دسترسی نداشته باشد. اطلاعات نامتقارن مسئله جدی و اساسی برای بازارها است. معمولاً برای معامله گرانی که اطلاعاتی را بیشتر از معامله گران دیگر میدانند، راحت و آسان است که آن اطلاعات را آشکار و به تصویب برسانند. ولی مسئله اینجاست که تجاربی که از دنیای واقعی به دست آمده است، نشان میدهد که معامله گرانی که اطلاعات دقیق و جزئی را میدانند، از پنهان کردن و ارائه نکردن این اطلاعات سود میبرند. بنابراین تمایلی به آشکار کردن این اطلاعات ندارند. با آشکار نکردن این اطلاعات، مسئله کژگزینی به وجود می آید. دو صنعتی که در آنها بازار با اطلاعات نامتقارن وجود دارد، صنعت بیمه و ماشین دست دوم است که در ادامه به شرح آن میپردازیم.
در این صفحه، تعداد 183 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع اطلاعات نامتقارن آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.

Improving prediction of extracellular matrix proteins using evolutionary information via a grey system model and asymmetric under-sampling technique