مقالات ISI انعطاف پذیری بازار کار : 90 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
فرآیند جهانی شدن، بنگاه ها را به کاهش انواع هزینه ها از جمله هزینه های نیروی کارشان تشویق کرده است. به طوری که بنگاه ها مایلند انواع قوانین نهادی حاکم بر مناسبات بنگاه ها و نیروی کار را کاهش دهند. به عبارت دیگر، بنگاه های رسمی برای رقابت در بازارهای جهانی تشویق می شوند تا کارگران رسمی حقوق بگیر خود را با کارگران غیررسمی یا پاره وقت جایگزین کنند به این ترتیب، بنگاه ها با تغییر در تعداد نیروی کار به سرعت در برابر نوسانات و تحولات تقاضا واکنش نشان می دهند. این‌ انعطاف‌پذیری به‌طور عمده در ابعاد سازمانی،پرداخت،زمان کار و قراردادهای‌ اشتغال اتفاق می‌افتد.
در این صفحه، تعداد 90 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع انعطاف پذیری بازار کار آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.