مقالات ISI تجارت بنگاه با مصرف کننده : 32 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
این نوع تجارت شامل معاملات تجاری بین بنگاه (Business) و مصرف کننده نهایی (Consumer) است. در این مدل، در یک طرف معامله، فروشنده محصول و یا شرکت تجاری وجود دارد و در طرف دیگر خریدار محصول که ممکن است اشخاص عادی باشند، قرار دارند. این مدل شاید بیشترین استفاده را برای افراد عادی داشته باشد. بیشتر فروشگاه های اینترنتی که می‌بینید و یا از آنها خرید می‌کنید بر پایه B2C عمل می‌کنند. بطور مثال زمانی که شما از طریق اینترنت سفارش خرید یک کتاب یا CD یک نرم‌افزار را می دهید، در واقع با استفاده از مدل B2C اقدام به این کار نموده اید. در این دیدگاه دسته بندی، انواع دیگر تجارت عبارتند از : B2C و C2C و C2B که در این اصطلاحات، حرف C مخفف Customer یا Consumer به معنای مشتری یا مصرف کننده و حرف B مخفف Business به معنای کسب و کار یا بنگاه می باشد.
در این صفحه، تعداد 32 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع تجارت بنگاه با مصرف کننده آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.

Innovativeness and involvement as determinants of website loyalty: II. Determinants of consumer loyalty in B2C e-commerce