مقالات ISI انعطاف پذیری دستمزدها : 110 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
زمانی که دولت اجازه نمی‌دهد دستمزدها ازسطح تعادلی پایین‌تر بیایند، دستمزدها انعطاف ناپذیر می‌شوند. قوانین مربوط به حداقل دستمزدها، سازمان‌ها را وامی‌دارد که دستمزد کارکنان خود را از میزان معیّنی کم‌تر نپردازند. دومین علّت انعطاف ناپذیری دستمزدها قدرت انحصاری اتحادیه‌ها است. دستمزد کارگرهای عضو اتحادیه‌ها بر اساس قوانین عرضه و تقاضا تعیین نمی‌شود؛ بلکه بر اساس مذاکراتی تعیین می‌شود که بین اتحادیه‌های کارگری و مدیران سازمان‌ها صورت می‌گیرد. سومین علّت انعطاف ناپذیری دستمزدها آن است که نرخ بالای دستمزدها باعث افزایش بازده کارگران می‌شود.
در این صفحه، تعداد 110 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع انعطاف پذیری دستمزدها آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.