مقالات ISIتجارت بنگاه با بنگاه : 145 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
تجارت بنگاه با بنگاه یا اصطلاحاً Business-to-Business به معنای «معاملات تجاری بین تجار» مانند «تولیدکنندگان» با «بنکداران و فروشندگان عمده» یا «فروشندگان عمده» با «خرده فروشان» می باشد. معمولاً در زنجیره ارزش هر کالا، چندین بنگاه قرار دارند تا کالا به دست مشتری برسد. هر یک از بنگاه ها ارزش افزوده ای بر محصول بنگاه قبلی اضافه کرده و آن را به بنگاه بعدی می فروشد. خرید و فروش هایی که بین این شرکت ها یا بنگاه ها انجام می شود را B2B می نامند. در این نوع تجارت، معمولاً حجم معاملات بسیار بالاست. در این دیدگاه دسته بندی، انواع دیگر تجارت عبارتند از : B2C و C2C و C2B که در این اصطلاحات، حرف C مخفف Customer یا Consumer به معنای مشتری یا مصرف کننده و حرف B مخفف Business به معنای کسب و کار یا بنگاه می باشد.
در این صفحه، تعداد 145 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع تجارت بنگاه با بنگاه آرشیو شده است که شما می توانید این لیست را بر اساس «سال انتشار مقاله»، «مقالات ترجمه شده یا ترجمه نشده»، «تعداد صفحات» و همچنین «کد مقاله» مرتب نموده و مقالات مورد نظر خود را دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.
تعیین ترتیب نمایش مقالات
وضعیت ترجمه سال انتشار تعداد صفحات کد مقاله

Which types of multi-stage marketing increase direct customers' willingness-to-pay? Evidence from a scenario-based experiment in a B2B setting

Corporate entrepreneurship, customer-oriented selling, absorptive capacity, and international sales performance in the international B2B setting: Conceptual framework and research propositions