مقالات ISI قیمت گذاری انتقالی : 117 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی

آشنایی با موضوع
در مؤسسات غیر متمرکز واحدهای فرعی یک سازمان بعنوان واحدهای مستقل فعالیت می کنند. در این مجموعه‌ها، سیستم کنترلی مدیریت اغلب از قیمت های انتقالی برای هماهنگی فعالیتها و ارزیابی عملکرد واحدهای فرعی استفاده می کند. قیمت گذاری انتقالی قیمتی است که یک واحد برای کالاهای انتقالی به واحدی دیگر پرداخت می کند. قیمتهای انتقالی علائم داخلی را ایجاد میکنند که منابع و سودهای تخصیصی در شرکت را مشخص می سازند. بحث آکادمیک در مورد قیمتگذاری انتقالی روی پرانگیزه کردن مدیران متمرکز است تا سطحی از خرید و فروش داخلی را انتخاب کنند که سود را حداکثر بکند. تئوری اقتصاد راهکارهایی را نشان می دهد که به کمک آنها می توان قیمت گذاری انتقالی صحیح را انجام داد تا به این هدف رسید.
در این صفحه، تعداد 117 مقاله انگلیسی از ژورنال ها و مجلات معتبر پایگاه ساینس دایرکت (ScienceDirect) درباره موضوع قیمت گذاری انتقالی آرشیو شده است که شما می توانید مقالات مورد نظر خود را بر اساس سال انتشار، موضوع مقاله، وضعیت ترجمه و تعداد صفحات، انتخاب نموده و دانلود فرمایید.
در صورتی که مقاله لاتین مورد نظر شما تا کنون به زبان فارسی ترجمه نشده باشد، واحد ترجمه پایگاه ISI Articles با همکاری تنی چند از اساتید و مترجمان با سابقه، آمادگی دارد آن را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب برای شما ترجمه نماید.

Long time performance analysis of ground source heat pump for space heating and cooling applications based on thermo-economic optimization criteria

Assessing consumer benefits in the Ontario residential retail natural gas market: ontario residential retail natural gas market: Why marketer entry did not help