دانلود مقاله ISI انگلیسی شماره 8479
ترجمه فارسی عنوان مقاله

مطالعه روی سیستم شبیه سازی مدیریت مالی در آموزش ERP

عنوان انگلیسی
Study on the Simulative Financial Management System in ERP Education
کد مقاله سال انتشار تعداد صفحات مقاله انگلیسی
8479 2012 7 صفحه PDF
منبع

Publisher : Elsevier - Science Direct (الزویر - ساینس دایرکت)

Journal : IERI Procedia, Volume 2, 2012, Pages 642–648

فهرست مطالب ترجمه فارسی
چکیده

کلمات کلیدی

1. مقدمه

2. تجزیه و تحلیل فرآیند کسب و کار بر اساس SOA

2.1تجزیه و تحلیل روند کسب و کار

جدول.1 مورد تهیه بودجه و روند حسابرسی

3. طراحی سیستم شبیه سازی مدیریت مالی محیط شبیه سازی آموزشی ERP

جدول 2: تجزیه و تحلیل بالا به پایین مجموعه خدمات کاندید

شکل 1. فرایند کسب و کار حسابرسی مالی

3.1 طراحی عملکردی سیستم شبیه سازی مدیریت مالی

3.2 طراحی ساختار سیستم

4. طرح خدمات مدیریت مالی

5. نتیجه گیری 

شکل 2. چارچوب طرح خدمات مدیریت مالی سیستم
ترجمه کلمات کلیدی
برنامه ریزی مدیریت منابع انسانی - سیستم شبیه سازی های آموزشی - سیستم مدیریت مالی -
کلمات کلیدی انگلیسی
ERP, simulation instructional system, financial management system,
ترجمه چکیده
مسائل سیستم شبیه ساز مدیریت مالی ERP این است که دارای معماری نرم افزاری پیچیده بوده و دارای عملکرد و عملکردها جامع نیست. این پژوهش، عملکردها را تجزیه و تحلیل کرده و فرآیندهای کسب و کار سیستم مدیریت مالی را براساس محیط آموزشی شبیه سازی ERP طراحی کرده است. این معماری سیستم مالی مبتنی بر SOA طراحی شده است، که بر پایه لایه فرایند کسب و کار، لایه خدمات و لایه داده چند منظوره را شناسایی کرده است. این امر باعث می شود سیستم با اتصال و انعطاف پذیری سازگار شود که با نیازهای آموزشی دانشکده ها منطبق باشد.
ترجمه مقدمه
با توسعه سریع اطلاعات سازمانی، استفاده از نرم افزار ERP در شرکت در حال افزایش است. در فرایند تدریس در دانشگاه ها، سیستم شبیه سازی آموزش ERP نقش تعیین کننده ای دارد. این سیستم منجر به تسهیل فرایند تدریس شده است. به عنوان زیرمجموعه اصلی سیستم آموزش ERP، سیستم شبیه سازی آموزش – سیستم مدیریت مالی هنوز هم با مسائل بسیاری روبرو است که نمی توان آن ها را نادیده گرفت همچون: (1) سیستم بسیار پیچیده است، بنابراین، برای آموزش حرفه ای غیر مالی مناسب نیست؛ (2) عملکردهای سیستم جامع نیست و تنها شامل حسابداری مالی منعطف به حسابداری است، اما حسابداری مدیریت را نادیده می گیرد. با توجه به تغییر در الزامات تدریس و آموزش، پیکربندی متناظر با نیازهای آموزشی دشوار است. محیط شبیه سازی آموزشی ERP برای سیستم مدیریت مالی و سیستم های دیگر به شدت ترکیب می شود که نیاز به انعطاف پذیری زیاد ساختار سیستم دارد. با توجه به مسئله فوق، این پژوهش، عملکردهای مربوطه را با توجه به ویژگی های سیستم شبیه سازی آموزش ERP و یکپارچگی با سیستم های دیگر در محیط سیستم شبیه سازی آموزشی ERP طراحی خواهد کرد.
پیش نمایش مقاله
پیش نمایش مقاله  مطالعه روی سیستم شبیه سازی مدیریت مالی در آموزش ERP

چکیده انگلیسی

The problems of ERP simulative financial management system are that it has rigidified software architecture and have not comprehensive functions. The thesis has analyzed the functions and designed the business processes of the financial management system based on the ERP simulation instructional environment. It has designed the system's architecture of the financial system based on the SOA, which has realized the business processes layer, service layer and data layer of multilayer reuse. It makes the system with loose coupling and flexibility, which is better adapt to college teaching needs.