دانلود مقاله ISI انگلیسی شماره 2432 + ترجمه فارسی
ترجمه فارسی عنوان مقاله

تحقیقات بازاریابی درخصوص کاربرد اینترنت در میان مردم شهر مورس

عنوان انگلیسی
Marketing Research Regarding the Internet Usage Among the Population of the Mures County
کد مقاله سال انتشار تعداد صفحات مقاله انگلیسی ترجمه فارسی
2432 2012 7 صفحه PDF 10 صفحه WORD
دانلود فوری مقاله + ترجمه آماده
پس از پرداخت، فوراً می توانید مقاله را دانلود فرمایید.
منبع

Publisher : Elsevier - Science Direct (الزویر - ساینس دایرکت)

Journal : Procedia Economics and Finance, Volume 3, 2012, Pages 928–934

فهرست مطالب ترجمه فارسی
چکیده 

1.مقدمه 

2.روش شناسی 

2.1.ارائه نمونه مورد استفاده در تحقیقات

3.یافته ها

4.نتیجه گیری ها 
ترجمه کلمات کلیدی
تحقیقات بازاریابی - رفتار مصرف کننده - استفاده از اینترنت - فن آوری اطلاعات -
کلمات کلیدی انگلیسی
marketing research,consumer behavior,Internet usage,information technology,
ترجمه چکیده
با توجه به محیط در حال تغییری که در آن زندگی می کنیم و اکثر فناورهای که بر زندگی روزمره ما تاثیر می گذارند مهم است که بدانیم مردم چگونه واکنش نشان می دهند و یا اینکه رفتارها و نیازهای آنها چگونه تکامل می یابد. اهمیت تحقیقات بازاریابی از قبیل مطالعه رفتار مشتری ناشی از این حقیقت است که آنها با توجه به اولویت ها، عادات مصرف و ویژگی های مصرف کننده اطلاعات ارزشمندی ارائه می دهند. این فرایند همچنین نمایانگر نقطه شروع تصمیم گیری ها و ایجاد استراتژی بازاریابی است. در این مقاله با توجه به کاربرد اینترنت در میان مردم شهر مورس در رومانی تحقیقات میدانی انجام دادم که هدف اصلی آن شناسایی الگوهای کاربرد اینترنت و ایجاد پروفایل کاربر اینترنت است.
ترجمه مقدمه
با توجه به این حقیقت که در یک جامعه پویا زندگی می کنیم که در آن نیازها و رفتار مشتریان به سرعت از یک دوره به دوره دیگر در حال تغییر است و محصولات/خدماتی که برای برآورده ساختن این نیازها ظهور می کنند تنوع زیادی دارند، اطلاعات نقش مهمی را برای اکثر ما ایفا می کند. همانطور که بیشتر نویسندگان موافق هستند، رفتار مشتری هدف اصلی سازمان ها است به دلیل روشی که این فرایند تغییر می دهد بر حال و آینده آنها تاثیر می گذارد ( کیوکان –روسو، 2011). شرکت ها در آرزوی توسعه استراتژی هایی که درخواست محصولات/خدمات آنها را تضمین می کنند و برای کسب مزیت در محیط رقابتی به منظور درک عمل و تفکر خریداران تلاش می کنند. زمانی که می خواهیم تحقیقات بازاری انجام دهیم نه تنها نیازهای مصرف کننده بلکه آرمان ها و آرزوهای آنها را نیز باید در نظر بگیریم، زیرا این چیزها می توانند اهمیت زیادی برای شرکت ها داشته باشند (گابر، 2007). اخیرا، جامعه با توجه به توسعه بی سابقه اینترنت تغییرات عمده ای را در خصوص انتشار محیط اطلاعاتی تجربه کرد. شرکت ها از یک طرف باید مطابق با پیشرفت های فناوری باشند و باید تعبیر تازه ای از کسب و کار خود ارائه دهند (وازیلیو و همکاران، 2012). از طرف دیگر، اینترنت باتوجه به مزیت های خود به متداول ترین محیط کاربردی برای تبادل ارتباطات و اطلاعات تبدیل شده است. از آنجایی که اینترنت محدودیت های فضا و زمان را در نظر نمی گیرد ارتباطات موفقیت آمیز هستند و اطلاعات سریعتر و حتی بیشتر از قبل منتقل می شوند. چیزهایی که چند سال پیش غیر قابل تصور بود اکنون به واقعیت تبدیل شده است، کسب و کارها به نتیجه می رسند، تصمیمات اتخاذ می شوند، و معاملات در کسری از زمان تکمیل می شوند. تاثیر اینترنت در زندگی روزمره شرکت ها و شهروندان عادی به طور فزاینده ای بالاتر است؛ شبکه به طور تصاعدی رشد می کند و تعداد کاربران اینترنتی بین سال های 2000 و 2011 تا حدود 500% افزایش یافت. آمار بین المللی ارائه شده توسط آمار جهانی اینترنت نشان می دهد که اخیرا حدود 30% از جمعیت جهان و 40% از جمعیت کشور ما برای جستجوی اطلاعات، خرید محصولات مختلف و یا تنها برای سرگرمی از اینترنت استفاده می کنند. در این مقاله متوجه یک تحقیق بازاریابی شدم که اول برای شناسایی اولویت ها، عادات مصرف و پروفایل کاربران اینترنت و دوم ویژگی های رفتار خرید آنلاین، و عواملی تلاش می کند که بر تصمیم خرید و اهمیت محیط آنلاین در میان جمعیت شهر مورس تاثیر می گذارد.
پیش نمایش مقاله
پیش نمایش مقاله  تحقیقات بازاریابی درخصوص کاربرد اینترنت در میان مردم شهر مورس

چکیده انگلیسی

Given the changing environment in which we live and the many technologies that influence our daily life, it is important to know which the people reaction is or how their behaviour and needs evolves. The importance of marketing research, including the consumer behavior study, emerges from the fact that they provide valuable information regarding preferences, consumption habits and consumer profile. This represents also the starting point for decisions making and for setting the marketing strategy. In this paper I’ve done a field research regarding the Internet usage among the population of the Mures County, Romania, which had as main objective to identify patterns of Internet usage and to establish Internet user's profile.

دانلود فوری مقاله + ترجمه آماده
پس از پرداخت، فوراً می توانید مقاله را دانلود فرمایید.