دانلود مقاله ISI انگلیسی شماره 41117 + ترجمه فارسی
ترجمه فارسی عنوان مقاله

رویکردهای نوین در ایجاد ارتباطات بازاریابی برای باشگاه‌های ورزشی

عنوان انگلیسی
Innovative Approaches to Creation of Marketing Communications for Sports Clubs ☆
کد مقاله سال انتشار تعداد صفحات مقاله انگلیسی ترجمه فارسی
41117 2015 5 صفحه PDF 7 صفحه WORD
دانلود فوری مقاله + ترجمه آماده
پس از پرداخت، فوراً می توانید مقاله را دانلود فرمایید.
منبع

Publisher : Elsevier - Science Direct (الزویر - ساینس دایرکت)

Journal : Procedia Economics and Finance, Volume 26, 2015, Pages 12–16

فهرست مطالب ترجمه فارسی
چکیده

کلمات کلیدی

۱. مقدمه

۲. پژوهش تجربی

شکل ۱. ساختار سنی

شکل ۲. پاسخگویان بیشتر به کدام یک از شکل‌های ارتباطات بازاریابی توجه می‌کنند

شکل ۳. نقش شبکه‌های اجتماعی در بازاریابی آنلاین

شکل ۴. چه عناصری باید در تبلیغات استفاده شوند

شکل ۵. اثر تالارهای گفتگو بر تصمیم‌گیری

۳. نتیجه‌گیری
ترجمه کلمات کلیدی
باشگاه ورزشی - مشتری - رفتار - ارتباطات -
کلمات کلیدی انگلیسی
Sport club; customer; behaviour; communication ;
ترجمه چکیده
باشگاه‌های کوچک ورزشی در اغلب موارد برای داشتن تعداد زیاد بازیکنان تازه‌کار، کودکان بااستعداد، تماشاگران و بازدیدکنندگانْ تحت فشار هستند؛ اما از طرفی دیگر به تعداد زیادی حامی مالی نیز نیاز دارند. در این زمینه طیف بسیار وسیعی از مشتریان وجود دارند و یافتن راه و راه‌برد صحیح برای پرداختن به آن‌ها آسان نیست. هدف این مقاله نشان‌دادن روش چگونگی ایجاد راهبرد ارتباطات بازاریابی برای مشتریان متفاوت باشگاه‌های ورزشی با استفاده از رویکردهای نوین براساس تحلیل منابع علمی و تحقیقات انجام‌شده است. در طول این تحقیقات از این روش‌ها استفاده شد: تجزیه و تحلیل محتوایی، مطالعه‌ی اسناد، تجزیه و تحلیل تطبیقی، تجزیه و تحلیل فرایندی، تجزیه و تحلیل آماری، پژوهش تجربی و غیره. یکی از مهم‌ترین نتایج این است که مشتریانِ متفاوت براساس سن‌شان، فهمی متفاوت از ارتباطات بازاریابی دارند. بر اساس این وضعیت لازم است که راه‌برد ارتباطی بهینه شود. این امر به معنای انتخاب صحیح ابزارها و کانال‌های ارتباطی برای رسیدگی مؤثر به مشتریان بالقوه و بالفعل است. در قسمت نتیجه‌گیری، محبوب‌ترین ابزارها و کانال‌های ارتباطی براساس سن مشتریان بیان شده است و روش‌های نوینی برای پیشرفت در مسیر ایجاد راهبرد ارتباطی مؤثر معرفی می‌شود.
ترجمه مقدمه
ارتباطات یکپارچه‌ی بازاریابی دیگر تنها یک مزیت نیست؛ بلکه لازمه‌ی باشگاهی است که می‌خواهد موفق باشد. بخش‌بندی لازمه‌ی هدف‌گذاری صحیح شرکت‌ها است و باید به جزئیات آن به میزان کافی توجه شود، و بسیاری از سازمان‌های ورزشی از بخش‌بندی در سطح خرد برای به‌کارگیری منابع‌شان استفاده می‌کنند. رفتار به شدت پویای مشتریان که اغلب متأثر از یک تغییر رویه هستند، شرایط امروز را پیچیده کرده است. استفاده از اطلاعات و فناوری‌های ارتباطی مدرن دیگر تنها در حوزه‌ی سازمان‌ها قرار دارد، بلکه افراد عادی و به خصوص نسل جوان و میانسال از آن استفاده می‌کنند. عامل مهم دیگر که بر آمیخته‌ی ارتباطی تأثیر می‌گذارد، ارتباطات تلفن همراه و به طور ویژه توسعه و استفاده از اینترنت همراه از طریق گوشی‌های «هوشمند» است، که به نحو قابل‌توجهی در حال تغییر دیدگاه آمیخته ارتباطی است. این پدیده‌ به طور خاص برای نسل جوان و شبکه‌های اجتماعی قابل‌توجه است. شبکه‌های اجتماعی متعددی مانند Facebook، Google+، LinkedIn، یا Twitter وجود دارند که طراحی‌های متفاوتی از یکدیگر داشته و بر نوع متفاوتی از محتوا و خدمات متمرکزاند. سازمان‌های ورزشی که به طور روزافزون در ارتباط با مشتریان هستند نیز بر استفاده از این شبکه‌ها تمرکز کرده‌اند. هرچند که چالش اصلی حفظ مجموعه‌ای از آمیخته‌ی ارتباطی برای هدف‌گذاری بخش دلخواه و دست‌یابی به تأثیر دلخواه است.
پیش نمایش مقاله
پیش نمایش مقاله  رویکردهای نوین در ایجاد ارتباطات بازاریابی برای باشگاه‌های ورزشی

چکیده انگلیسی

Small sports clubs are very often under pressure to have a lot amateur players, talented children, spectators, visitors, but on the other hand they need a lot of sponsors as well. In this area existed very wide spectrum of customers and it is not easy to find out the correct way and strategy to address them. The aim of the paper is to show the way how to create marketing communication strategy for different customers of sports club with using of innovation approaches based on the analysis of literature and conducted research. During the research were used these methods: content analysis, documents study, comparative analysis, process analysis, statistic analysis, empirical research and more. One of the main results is that is a different understanding of marketing communications by different customers based on their age. According this situation is necessary to optimize the communication strategy. That means to find out a correct choice of communications tools and channels for address potential or actual customers effectively. In the conclusions are defined most popular communications tools and channels according the age of customers and the innovation ways to proceed during to creation of effective communication strategy.

دانلود فوری مقاله + ترجمه آماده
پس از پرداخت، فوراً می توانید مقاله را دانلود فرمایید.