دانلود مقاله ISI انگلیسی شماره 44923
ترجمه فارسی عنوان مقاله

اهمیت برند شخصی حرفه ‏ای. برند شخصی پزشکان

عنوان انگلیسی
The Importance of the Professional Personal Brand. The Doctors’Personal Brand ☆
کد مقاله سال انتشار تعداد صفحات مقاله انگلیسی
44923 2015 8 صفحه PDF
منبع

Publisher : Elsevier - Science Direct (الزویر - ساینس دایرکت)

Journal : Procedia Economics and Finance, Volume 20, 2015, Pages 350–357

فهرست مطالب ترجمه فارسی
چکیده

کلیدواژه ‏ها

1.مقدمه

جدول 1: درصد پزشکان مهاجر نسبت به کل پزشکان در هر شهرستان

2. مرور مطالعات پیشین

3.اهداف و روش‏ها

شکل 1- ساختار نمونه ‏ها

4.مطالعه‏ ی موردی

شکل 2- تا چه حد با گزاره‎ی «تفاوت قابل توجهی بین بیمارستان‎های دولتی و خصوصی وجود دارد» موافق هستید؟

شکل 3- معمولا اگر شرایط اضطراری نباشد، شما پزشک را انتخاب می‏کنید یا بیمارستان را؟

شکل 4- اگر پزشک شما به بیمارستان دیگری برود آیا باز هم به وی مراجعه می‏کنید؟

شکل 5- در مقیاس 1 تا 5، که در آن 1 یعنی «اصلا اهمیتی ندارد» و 5 به معنای «بسیار مهم» است؛ از نظر شما میزان اهمیت توصیه‏ ی مستقیم یا غیرمستقیم یک پزشک خاص چیست؟

شکل 6- آیا پیش از مراجعه به پزشک درباره‏ ی وی کسب اطلاع می‏کنید؟

5.نتیجه‏ گیری
ترجمه کلمات کلیدی
برند شخصی - خدمات بهداشتی - مهاجرت پزشکی - سیستم پزشکی - منابع انسانی
کلمات کلیدی انگلیسی
Personal brand; health services; medical migration; medical system; humans resources.
ترجمه چکیده
در محیطی کاملا تخصصی، هر فرد حرفه ‏ای با هر تخصصی باید کمپین بازاریابی قوی و یک‏پارچه‏ ای برای خود داشته باشد. این کمپین بایستی موقعیت وی را روشن کند و او را واجد شرایط مورد نظر مشتریان خدمات این زمینه‏ ی تخصصی سازد. برند شخصی چیزی است که فرد را از گم‏نامی حرفه‏ ای نجات می‏دهد و وی را در دایره‏ ای خاص یا به علتی خاص نمایان می سازد. جلد مهم است، اما محتوی ضروری است؛ زیرا این محتوی است که حرف آخر را در مورد یک خدمات یا محصول می‏زند. در حوزه‏ ی پزشکی، ابهت، اعتبار و شهرت یک پزشک می‏تواند عنوانی برازنده و برجسته پیش روی مشتریان باشد که در برابر عواملی نظیر تحولات نظام سلامت رومانی و مهم‏ تر از آن وجود بخش‏های خدمات درمانی خصوصی می‏ ایستد. بر خلاف دیگر انواع خدمات، بخش خدمات درمانی از جمله پزشکان، با هر تخصصی، دارای یک ویژگی خاص است. در این بخش مشتریان، افراد را تنها از دیدگاه ادراکی ارزیابی می‏کنند و تعداد کمی از آن‏ها صلاحیت لازم را برای انجام ارزیابی عینی دارند.
ترجمه مقدمه
سیستم بهداشت عمومی رومانی از دو سو تحت فشار تغییرات است. از یک سو، نیاز به اصلاحات در تمام سطوح با توجه به ضرورت مطابقت با چارچوب‏ها و الزامات تحمیل شده به واسطه ‏ی پیوستن به اتحادیه ‏ی اروپا و نیز الزامات تحمیل شده توسط بیماران تبیین شده است. بیماران حتی در زمینه ‏ای حساس مثل پزشکی نیز متخصصین را بر اساس شهرت و اعتبارشان شناخته و انتخاب می‏کنند. از سوی دیگر، نیاز به اصلاحات به دلیل خود تحولات پزشکی ایجاد شده است. تحولاتی که به صورت عام در جامعه و به طور خاص در سیستم‎های مدرن مدیریت بخش‏های عمومی مختلف ایجاد شده است. این نیازها تمایل به تغییرات را در سایر کشورهای توسعه یافته نیز شکل داده‏ اند. انتخاب یک پزشک توسط بیمار در اولین معاینه بر اساس میزان رضایت سایر بیماران و در معاینه‏ های دوم به بعد بر اساس ادراک خود بیمار انجام می‏شود. بنابراین با توجه به اختیار مشتری در انتخاب یک پزشک، در جامعه‏ ی امروز رومانی در زمینه‏ ی پزشکی تاکید ویژه‎‏ای بر کم‏بود نیروی انسانی (عمدتا به دلیل مهاجرت متخصصین از حوزه‏ ی بهداشت و تا حدی به دلیل سیاست محدودیت پیشرفت در نظام سلامت)، ناکافی بودن مهارت حرفه ‏ای بخشی از کارکنان درگیر در فرآیند مراقبت بیمار، یا کم‏بود کارکنان واجد شرایط در زمینه‏ ی کیفیت سیستم‏ های بیمارستانی شده است. این امر موجب تغییرات زیادی در حرفه‏ ی پزشکی و نتایج بالینی حاصل می‏شود. ما وضعیت فعلی مهاجرت پزشکان را بر حسب شهرستان در جدول 1 ارائه کرده‏ ایم.
پیش نمایش مقاله
پیش نمایش مقاله  اهمیت برند شخصی حرفه ‏ای. برند شخصی پزشکان

چکیده انگلیسی

Unlike other types of services, medical services, including doctors, no matter their specialization, have that particular feature of being evaluated by the consumers only from the point of view of perception, few of them having the necessary competences to make an objective assessment.